Daraltılabilir içerik

İade Değişim var mı

Elinize geçtikten 24 saat içinde süreci başlatabilirsiniz. Özel günler için alınmış ürünler oldukları için daha sonra ki iletişimler kabul görmeyecektir. İade posta ücreti alıcıya aittir.

Satın aldığım ürünü nasıl iade -değişim yapabilirim?

Abiyecim'den aldığınız her ürünün üzerinde, denemenize engel olmayacak şekilde etiketleri bulunmaktadır. İadenizi ürünün üzerindeki bu etiketi koparmadan veya tahrip etmeden gönderiniz. İade değişim için ürünün mevcut durumunu gösteren fotoğrafları tarafımıza iletmeniz gereklidir. İade için vereceğimiz adres bu bilgiyi iletmenizden sonra olacaktır. Tüm işlemler yurt dışında yapılmaktadır.

Eliniz geçtiği gün değişim-iade işlemi başlatmanız gerekiyor.Aksi halde kabul olmaz

Siparişi iptal edebilir miyim?

Sipariş sonrası 2 saat içinde iptal edebilirsiniz. İptal işlemi 120₺ lik bir kesiniti ile yapılıyor.Siparişiniz sonrası atölyeye ödemeler yapılarak başlatıldığı için bu ücreti ödememiz gerekiyor. 2 saat sonra iptal olmuyor maalesef.Sonrasında işlemler başlamış oluyor.

İade değişim işleminde kargolama nasıl oluyor?

İadenizin daha düşük bir posta  ücretiyle bize ulaşması için PTT yi kullanmanızı tavsiye ederiz. Kargo takip numarası olmak koşuluyla bizim vereceğimiz iade adresine yollamanız gerekli. Bizden bilgi almadan paketi geri kargolamayın. Elbette kullanacağınız posta şirketi sizin seçiminiz olacaktır bizimkisi sadece tavsiyedir. Posta ücreti size aittir.

İade masrafı kime aittir.

Alıcılara aittir.

Para ne zaman bana geri iade edilir?

İade süresi dolan, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez. 

Ürünün bize ulaşmasını takiben,  yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli  kartınıza iade edilecektir.

Onaylanan ürünlerin ücret  iadesi ürün bize ulaşır ulaşmaz kontrol edilip size yapılır. Bundan sonraki süreç hız açısından bankanızla alakalıdır. Hızlı teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde hızlı teslimat hizmet  ücreti iade edilmemektedir.

Paketin içi görünüyor mu

Hayır görünmüyor. Güvenlik amaçlı paket içeriğini sadece siz bilebilirsiniz.

Kargom ne zaman ulaşır

(6-28gün).Genelde bu sürenin ortalarına doğru teslimat gerçekleşmiş oluyorama malum sebeplerden dolayı süreyi geniş tuttuk. Bayram vs tatiller bu süreyi değiştirmektedir. Normal şartlarda bu süreler içinde teslim ediliyor. Ödemeniz sonrasıhemen işlemlere başlıyoruz.

Yurtdışına teslimatınız var mı

Dünyanı pek çok ülkesine ürün yolluyoruz. Avrupa ve Amerika'dan pek çok müşterimiz var.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim

Sipariş adresiniz değiştirilemez. Alışveriş sırasında belirlediğini adres geçerli kalacaktır.

Siparişlerimi birleştirebilir miyim

Ürünlerinizi size en kısa sürede ulaştırabilmek için tüm siparişlerinizi ayrı ayrı hazırlıyoruz. Bu nedenle, siparişlerinizi birleştiremeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Siparişleriniz aynı kargo şirketi tarafından teslim edileceği için teslimat zamanları arasında büyük bir fark olmayacaktır.

Siparişimi hangi posta şirket ile teslim edecek

Siparişleriniz Türkiye de PTT ile teslim edilecektir. Başka ülkelerde ki teslimatlar ,o ülkelerin ulusal posta şirketleri tarafından yapılacaktır.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek

Ürünler PTT tarafından, mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) adresinize teslim edilir. Genelde kapıya not bırakmıyorlar ve telefon etmiyorlar.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu

Resmi tatil günlerinde teslimat yapmamaktadır.