Gizlilik ilkeleri

Abiyecim.com, daha iyi hizmet sunmak için müşterilerinden bazı kişisel bilgiler (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta vb.) istiyor. Toplanan bu bilgiler, sadece Abiyecim.com bünyesinde kullanılıyor. Örneğin, müşteri profillerine özel kampanyalar düzenleniyor ve istenmeyen e-postaların önüne geçiliyor. Üyelik formlarından toplanan bilgiler, üyenin haberi ya da talimatı olmadan kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmıyor, ticari amaçla kullanılmıyor ve satılmıyor.
Abiyecim.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istenen kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında ziyaretçi hareketlerini analiz ediyor. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Abiyecim iş ortaklarıyla paylaşılarak müşterilere daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak için kullanılıyor.
Müşteri bilgileri, sadece resmi makamlarca talep edilmesi ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılması halinde açıklanabiliyor. Abiyecim.com, müşterilerinin gizliliğine ve kişisel bilgilerinin korunmasına büyük önem veriyor.
Müşterilerimizin girdiği bilgilere sadece kendileri erişebilir ve değiştirebilir. Abiyecim'den gönderilen e-postaların alt kısmındaki "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız" linkine tıklayarak kolayca e-posta listesinden çıkabilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, müşterilerimizin güvenliği için Abiyecim.com veya hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaz. Bu şekilde, ödeme işlemleri banka ve müşterinin bilgisayarı arasında gerçekleşir ve tüm işlemler Abiyecim.com arayüzü üzerinden gerçekleştirilir.

Daraltılabilir içerik

Paketin içi görünüyor mu

Hayır görünmüyor. Güvenlik amaçlı paket içeriğini sadece siz bilebilirsiniz.

İade Değişim var mı

Elinize geçtikten 24 saat içinde süreci başlatabilirsiniz. Özel günler için alınmış ürünler oldukları için daha sonra ki iletişimler kabul görmeyecektir.

Siparişi iptal edebilir miyim?

Sipariş sonrası 2 saat içinde iptal edebilirsiniz. İptal işlemi 120₺ lik bir kesiniti ile yapılıyor.Siparişiniz sonrası atölyeye ödemeler yapılarak başlatıldığı için bu ücreti ödememiz gerekiyor. 2 saat sonra iptal olmuyor maalesef.Sonrasında işlemler başlamış oluyor.

Kargom ne zaman ulaşır

(6-28gün).Genelde bu sürenin ortalarına doğru teslimat gerçekleşmiş oluyorama malum sebeplerden dolayı süreyi geniş tuttuk. Bayram vs tatiller bu süreyi değiştirmektedir. Normal şartlarda bu süreler içinde teslim ediliyor. Ödemeniz sonrasıhemen işlemlere başlıyoruz.

Yurtdışına teslimatınız var mı

Dünyanı pek çok ülkesine ürün yolluyoruz. Avrupa ve Amerika'dan pek çok müşterimiz var.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim

Sipariş adresiniz değiştirilemez. Alışveriş sırasında belirlediğini adres geçerli kalacaktır.

Siparişlerimi birleştirebilir miyim

Ürünlerinizi size en kısa sürede ulaştırabilmek için tüm siparişlerinizi ayrı ayrı hazırlıyoruz. Bu nedenle, siparişlerinizi birleştiremeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Siparişleriniz aynı kargo şirketi tarafından teslim edileceği için teslimat zamanları arasında büyük bir fark olmayacaktır.

Kargo ücreti ne kadar

Ürün hazırlandıktan sonra posta ücreti tarafımızdan ödenerek postaya teslim ediliyor.

Siparişimi hangi posta şirket ile teslim edecek

Siparişleriniz Türkiye de PTT ile teslim edilecektir. Başka ülkelerde ki teslimatlar ,o ülkelerin ulusal posta şirketleri tarafından yapılacaktır.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek

Ürünler PTT tarafından, mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) adresinize teslim edilir. Genelde kapıya not bırakmıyorlar ve telefon etmiyorlar.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu

Resmi tatil günlerinde teslimat yapmamaktadır.