İletişim

Sadece yazılı iletişim yoluyla iletişim sağlanmaktadır

Sadece yazılı iletişim yoluyla bilgi alınabilmektedir. Siparişle ilgili bilgilere yalnızca e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Sipariş durumu hakkında Facebook üzerinden bilgi veremiyoruz, çünkü müşteri güvenliğini korumak için bu yöntemi kullanmıyoruz.
  • Bizimle iletişime geçmek için, yukarıdaki iletişim formunu sitemizden doldurabilirsiniz. Sorunuzla ilgili daha açıklayıcı bir cevap verebilmemiz için, ilgilendiğiniz ürünün SKU numarasını bizimle paylaşmanızı öneriyoruz. Böylece hangi ürün hakkında soru sorduğunuzu bilerek, size daha iyi yardımcı olabiliriz.

     ürün numarası

Mail Adreslerimiz:  

abiyecimdestek@ gmail.com

Kurumsal@ abiyecim.com

  • Fabrika / Merkez Adresi: ESA-9f Honglinda Street Fengze Quanzhou Fujian 362862 P.R.China - Tüm işlemler bu adresten yönetilecektir. Biz yurt dışındayız.

  • Telefon iletişimi yerine kayıtlı olması nedeniyle yazılı iletişimi tercih ediyoruz. Biliyoruz ki bu yöntemin güvenilirliği konusunda sorular olabilir, ancak hızlı ve düşük maliyetli işlemler, satış politikamız açısından son derece önemlidir. Ayrıca, müşteri hizmetleri departmanı kurmak için gereken maliyetleri ürünlere yansıtmamak için yüzlerce telefon görüşmesiyle uğraşmak yerine yazılı iletişimi tercih ediyoruz. Hesaplı kalmaya devam etmek, sizin için önemli olduğunu biliyoruz.